Волейболните ЦСКА и Левски с победи при жените

/Поглед.инфо/ Левски победи Марица с 3:1 гейма в дербито от междинния 15-и кръг на женския волейболен шампионат.

Bu içerik 1014 kez okundu.

Очаквано двубоят бе много интересен и равностоен, като и двата тима имаха своите шансове и можеха да се поздравят с крайния успех. "Сините" затвориха първия гейм с 25:22, а втората част бе за гостите от Пловдив - 25:23. Важният трети гейм отново бе спечелен от Мирослава Паскова и компания и отново с резултат - 25:22. "Сините" взеха и четвъртия гейм (26:24) и по този начин не позволиха да се стигне до тайбрек и спечелиха чисти три точки.

В същото време ЦСКА спечели визитата си на Сливен с 3:0 гейма. "Армейките" бяха затруднение само по време на първия гейм, който спечелиха с 25:20. След това момичетата на Юлия Иванова взеха лесно втората част с 25:15 и третата с 25:17. По този начин те взеха частичен реванш към феновете си загубата от вечния съперник през изминалия уикенд.

В друг мач от кръга Казанлък Волей победи като гост Славия с 3:0 гейма (25:20, 25:18, 25:14).

Източник: БГНЕС